Etagehylla 1800-tal
Valmis
2017-07-10
473231
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
ETAGEHYLLA, 1800-talets slut, betsad björk, sex hyllplan, svarvade stolpar, höjd 176, 75x24 cm
Bruksslitage, fläckar