Etagehylla 1800-tal

Etagehylla 1800-tal
Etagehylla 1800-tal
Etagehylla 1800-tal
Etagehylla 1800-tal
Etagehylla 1800-tal
Etagehylla 1800-tal
Etagehylla 1800-tal
Etagehylla 1800-tal

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ETAGEHYLLA, 1800-talets slut, betsad björk, sex hyllplan, svarvade stolpar, höjd 176, 75x24 cm

Bruksslitage, fläckar

473231

2017-07-10