Skrivbordsstol engelsk stil

Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil
Skrivbordsstol engelsk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, rostfärgad klädsel, for justerbar i höjd

Smärre slitage, något ranglig

473233

2017-07-10