Spegel i rokokostil

Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil
Spegel i rokokostil

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, rokokostil, 1900-tal, förgylld samt bronserad, 80x36 cm

Smärre pastellageskador

473234

2017-07-10