Grythyttan stolar

Grythyttan stolar
Grythyttan stolar
Grythyttan stolar
Grythyttan stolar
Grythyttan stolar
Grythyttan stolar
Grythyttan stolar
Grythyttan stolar
Grythyttan stolar
Grythyttan stolar

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRYTHYTTAN, 4 st, karmstolar, brickmärkta, 1900-talets mitt, järn och trä, delvis med färg, sitthöjd 43 cm.

Renoverade och kompletterade (utbytta ribbor), slitage, rost.

473236

2017-07-10