Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
VAS, SKÅL, PRISPOKALER, 4 st, PRISFAT, silver, delvis invändiga förgyllningar, vasen höjd ca 11 cm, total vikt ca 552 g
Delvis gravyr, smärre bucklor
473237
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här