Vas skål pokaler mm silver

Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver
Vas skål pokaler mm silver

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

VAS, SKÅL, PRISPOKALER, 4 st, PRISFAT, silver, delvis invändiga förgyllningar, vasen höjd ca 11 cm, total vikt ca 552 g

Delvis gravyr, smärre bucklor

473237

2017-07-11