Matbord "Vardags" Carl Malmsten
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, "Vardags", formgivet av Carl Malmsten, björk, brännmärkt STOLAB Carl Malmsten 2012, en iläggskiva medföljer bredd 49, höjd 75, 100x160 cm
Minimalt slitage, bordsskiva med repor
473238
2017-07-10