Matbord "Vardags" Carl Malmsten

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, "Vardags", formgivet av Carl Malmsten, björk, brännmärkt STOLAB Carl Malmsten 2012, en iläggskiva medföljer bredd 49, höjd 75, 100x160 cm

Minimalt slitage, bordsskiva med repor

473238

2017-07-10