Soffbord / rökbord P.A Eklund

Soffbord / rökbord P.A Eklund
Soffbord / rökbord P.A Eklund
Soffbord / rökbord P.A Eklund
Soffbord / rökbord P.A Eklund
Soffbord / rökbord P.A Eklund
Soffbord / rökbord P.A Eklund

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKBORD / SOFFBORD, P.A Eklund, Bispgården, 1900-talets första hälft, mörkbetsad ek, bordsskiva i glas med underliggande figuralt motiv på papper, profilerade ben, höjd ca 61, diameter 72 cm

Slitage, mindre defekter, målning med avriven bit

473243

2017-07-10