Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med blommor i vas, signerad H Bocsche 1902 Florens, olja på duk, 90x62 cm

Dukskador

473247

2017-07-10