Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med blommor i vas, signerad H Bocsche 1902 Florens, olja på duk, 90x62 cm
Dukskador
473247
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här