Soffbord Bröderna Miller Bankeryd

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1950-tal, Bröderna Miller, Bankeryd Sweden, märkt Nr 166. fanerat med dekor i intarsia, 3 ben med mässingsavslut, höjd 50, 60x37 cm

473251

2017-07-10