Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, 1950-tal, Bröderna Miller, Bankeryd Sweden, märkt Nr 166. fanerat med dekor i intarsia, 3 ben med mässingsavslut, höjd 50, 60x37 cm
473251
2017-07-10