Karmstol med Josef Frank tyg

Karmstol med Josef Frank tyg
Karmstol med Josef Frank tyg
Karmstol med Josef Frank tyg
Karmstol med Josef Frank tyg
Karmstol med Josef Frank tyg
Karmstol med Josef Frank tyg
Karmstol med Josef Frank tyg
Karmstol med Josef Frank tyg
Karmstol med Josef Frank tyg
Karmstol med Josef Frank tyg

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOL, 1900-talets andra hälft, rokokostil, vitmålad, klädsel i Josef Franks "Manhattan", sitthöjd ca 48 cm
Skador: Nyklädd, renoverad

473254

2017-07-10