Trädgårdsurnor 1 par Bolinder

Trädgårdsurnor 1 par Bolinder
Trädgårdsurnor 1 par Bolinder
Trädgårdsurnor 1 par Bolinder
Trädgårdsurnor 1 par Bolinder
Trädgårdsurnor 1 par Bolinder
Trädgårdsurnor 1 par Bolinder
Trädgårdsurnor 1 par Bolinder
Trädgårdsurnor 1 par Bolinder
Trädgårdsurnor 1 par Bolinder
Trädgårdsurnor 1 par Bolinder

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 18/1900-tal, Bolinder, gjutjärn, No 18, 1800-/1900-tal, höjd 35,5, diameter ca 27 cm

Senare bemålning, bruksslitage

473255

2017-07-10