Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 18/1900-tal, Bolinder, gjutjärn, No 18, 1800-/1900-tal, höjd 35,5, diameter ca 27 cm
Senare bemålning, bruksslitage
473255
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här