Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRPORTRÄTT, 6 st., PORSLINSMÅLNING, 18/1900-tal, olja och akvarell, varierande storlekar
Slitage, färgbortfall
473258
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här