MIniatyrporträtt

MIniatyrporträtt
MIniatyrporträtt
MIniatyrporträtt
MIniatyrporträtt
MIniatyrporträtt
MIniatyrporträtt
MIniatyrporträtt
MIniatyrporträtt

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRPORTRÄTT, 6 st., PORSLINSMÅLNING, 18/1900-tal, olja och akvarell, varierande storlekar

Slitage, färgbortfall

473258

2017-07-11