Stolar 1 par 1900-tal

Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal
Stolar 1 par 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, klädda i röd plysch, sitthöjd ca 45 cm

Dekorband med limsläpp, en saknar dekorband runt sitsen, åldersrelaterat slitage

473259

2017-07-10