Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, klädda i röd plysch, sitthöjd ca 45 cm
Dekorband med limsläpp, en saknar dekorband runt sitsen, åldersrelaterat slitage
473259
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här