Nils och Kajsa Strinning hylla String golvmodell
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, Hyllsystem String, samtida produktion, bestående av 15 dlr, 3 svartlackerade gavlar, höjd, ca 200 cm, 12 svartlackerade hyllplan, 80 x 30 cm, hyllbärare i förkromad metall, enligt uppgifta inköpta 2016.
Ringa slitage, enstaka repor
473260
2017-07-10