Nils och Kajsa Strinning hylla String golvmodell

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, Hyllsystem String, samtida produktion, bestående av 15 dlr, 3 svartlackerade gavlar, höjd, ca 200 cm, 12 svartlackerade hyllplan, 80 x 30 cm, hyllbärare i förkromad metall, enligt uppgifta inköpta 2016.

Ringa slitage, enstaka repor

473260

2017-07-10