Åderlåtare 1700-tal

Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal
Åderlåtare 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅDERLÅTARE, 1700-tal, mässing samt stål, i originaletui, längd ca 5,5 cm

Etui med slitage

473262

2017-07-10