Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal

Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal
Trädgårdsurnor 1 par 1900-tal

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, gjutjärn, höjd 34, diameter 22 cm

Bruksslitage

473265

2017-07-10