Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-tal, gjutjärn, höjd 34, diameter 22 cm
Bruksslitage
473265
2017-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här