Saltkar

Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar
Saltkar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SALTKAR, silver, 1800-talets slut, Ryssland, förgylld inuti samt stående på mattliknande sockel, höjd ca 3 cm, vikt 54 g

473267

2017-07-12