Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALTKAR, silver, 1800-talets slut, Ryssland, förgylld inuti samt stående på mattliknande sockel, höjd ca 3 cm, vikt 54 g
473267
2017-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här