Landskapsmotiv oljemålning

Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning
Landskapsmotiv oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Lanskapsmotiv med hus, olja på pannå, ca 12x22,5 cm

473284

2017-07-11