Assietter

Assietter
Assietter
Assietter
Assietter

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASSIETTER, 11 dlr, 1800-talets slut, glas, konturerad kant, dekor i olivslipning, diameter ca 18,5 cm

Smärre nagg

473286

2017-07-11