Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASSIETTER, 11 dlr, 1800-talets slut, glas, konturerad kant, dekor i olivslipning, diameter ca 18,5 cm
Smärre nagg
473286
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här