Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1800-tal): Pastoralt landskap med figur, olja på pannå, ca 28x32 cm
Krackeleringar, smärre ytskador, lackrester a tergo
473289
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här