Pstoralt landskap oljemålning

Pstoralt landskap oljemålning
Pstoralt landskap oljemålning
Pstoralt landskap oljemålning
Pstoralt landskap oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1800-tal): Pastoralt landskap med figur, olja på pannå, ca 28x32 cm

Krackeleringar, smärre ytskador, lackrester a tergo

473289

2017-07-11