Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnbild, olja på pannå, ca 17x19 cm
473304
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här