Hamnmotiv oljemålning

Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning
Hamnmotiv oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Hamnbild, olja på pannå, ca 17x19 cm

473304

2017-07-11