Öronlappsfåtölj i skinn

Öronlappsfåtölj i skinn
Öronlappsfåtölj i skinn

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, sannolikt Dannmark, klädd i grönt skinn, höjd 105, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

473317

2017-07-10