Kustbild med figurer oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1800-tal): Kustbild med figurer, olja på pannå, ca 24x30 cm

473318

2017-07-11