Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 1800-tal): Kustbild med figurer, olja på pannå, ca 24x30 cm
473318
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här