Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
MATBORD, 1800-talets slut, gråmålat, svarvade ben, höjd 75, diameter 135, 5 iläggsskivor à 50 cm vardera
Senare bemålat senare iläggsskivor, lagning, ett ben med skada
473322
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här