Matbord 1800-tal

Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, 1800-talets slut, gråmålat, svarvade ben, höjd 75, diameter 135, 5 iläggsskivor à 50 cm vardera

Senare bemålat senare iläggsskivor, lagning, ett ben med skada

473322

2017-07-11