Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
ORIENTMATTA, semiantik, Bijar, ca 229x150 cm
Lagningar, ställvis slitage, reducerade kortsidor, baksida med limrester, ytfläckar
473324
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här