Orientmatta bidjar

Orientmatta bidjar
Orientmatta bidjar
Orientmatta bidjar
Orientmatta bidjar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTA, semiantik, Bijar, ca 229x150 cm

Lagningar, ställvis slitage, reducerade kortsidor, baksida med limrester, ytfläckar

473324

2017-07-11