Kopia efter Gude oljemålning

Kopia efter Gude oljemålning
Kopia efter Gude oljemålning
Kopia efter Gude oljemålning
Kopia efter Gude oljemålning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), kopia efter Hans Fredrik Gude: Kustbild, olja på duk, ca 41x34 cm

473327

2017-07-11