Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000 SEK
SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): "Över ett brusande hav, Mollösund Orust", signerad, olja på duk, ca 70x100 cm
473329
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här