Svante Petri oljemålning

Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning
Svante Petri oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000 SEK

SVANTE PETRI (Sverige, född 1944): "Över ett brusande hav, Mollösund Orust", signerad, olja på duk, ca 70x100 cm

473329

2017-07-11