Kristina Assarson oljemålning

Kristina Assarson oljemålning
Kristina Assarson oljemålning
Kristina Assarson oljemålning
Kristina Assarson oljemålning
Kristina Assarson oljemålning
Kristina Assarson oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KRISTINA ASSARSON (född 1957): "Norrvikens trädgård, signerad Kristina Assarson, olja på pannå, ca 116x88 cm

473330

2017-07-11