Motiv av djonk oljemålning

Motiv av djonk oljemålning
Motiv av djonk oljemålning
Motiv av djonk oljemålning
Motiv av djonk oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv av djonk, olja på pannå, ca 42x57 cm

473331

2017-07-11