Serveringsvagn engelsk stil

Serveringsvagn engelsk stil
Serveringsvagn engelsk stil
Serveringsvagn engelsk stil
Serveringsvagn engelsk stil
Serveringsvagn engelsk stil
Serveringsvagn engelsk stil
Serveringsvagn engelsk stil
Serveringsvagn engelsk stil
Serveringsvagn engelsk stil
Serveringsvagn engelsk stil
Serveringsvagn engelsk stil
Serveringsvagn engelsk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN, 1900-talets början, engelsk stil, mahogny, på hjul, utdragbara skivor i sidan, höjd 71, 66x45 cm

Skador, fläckar, hjulens gummi torkat

473334

2017-07-11