Folke Ohlsson "Frisco"

Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson
Folke Ohlsson

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE OHLSSON, "Frisco", soffbord, teak, 1960-tal, brännmärkt, Tingströms, Bra Bohag, höjd ca 52,122,81 cm

Ytskador, märkern

473336

2017-07-11