Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FOLKE OHLSSON, "Frisco", soffbord, teak, 1960-tal, brännmärkt, Tingströms, Bra Bohag, höjd ca 52,122,81 cm
Ytskador, märkern
473336
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här