Fåtöljer Fagas

Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas
Fåtöljer Fagas

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, s.k. Gripsholmsmodell, 1 par, Danmark, 1960-tal, Fagas, lövträ, lösa dynor med rosa plyschkklädsel, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

473337

2017-07-11