Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
FÅTÖLJER, s.k. Gripsholmsmodell, 1 par, Danmark, 1960-tal, Fagas, lövträ, lösa dynor med rosa plyschkklädsel, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage
473337
2017-07-11