Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-tal, gustaviansk stil, förgylld och bronserad, dekor i pastellage av festonger, ca

Smärre sprickor i pastellagen

473347

2017-07-11