Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SNAPSGLAS, 6 st , silver, Markströms, Uppsala 1950-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 13 cm, totalvikt ca 377 g
Smärre slitage
473348
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här