Snapsglas i silver

Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver
Snapsglas  i silver

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SNAPSGLAS, 6 st , silver, Markströms, Uppsala 1950-tal, invändigt förgyllda, höjd ca 13 cm, totalvikt ca 377 g

Smärre slitage

473348

2017-07-11