Spegel med konsolbord nyrokoko

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, marmorerad skiva, genombrutet krön med dekor av blomsterurna, spegelns mått ca 186x69, konsolbordets mått höjd 50, 62x30 cm

Smärre pastellageskador och sprickor

473349

2017-07-11