Spegel med konsolbord nyrokoko
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
SPEGEL med KONSOLBORD, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, förgylld, dekor i pastellage, marmorerad skiva, genombrutet krön med dekor av blomsterurna, spegelns mått ca 186x69, konsolbordets mått höjd 50, 62x30 cm
Smärre pastellageskador och sprickor
473349
2017-07-11