Vas i tenn

Vas i tenn
Vas i tenn
Vas i tenn
Vas i tenn
Vas i tenn
Vas i tenn
Vas i tenn
Vas i tenn

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VAS, tenn, Firma Svenskt Tenn, 1930/40-tal, höjd 16 cm

Prisgravyr, stötmärken vid mynning, slitage, personnummermärkning

473350

2017-07-11