Vas Kåge
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WILHELM KÅGE, vas, Gustavsberg, Argenta, grön glasyr, målad floral silverdekor, signerad HANDDREJAD ARGENTA GUSTAVSBERG KÅGE 1044, höjd 20 cm
Silverdekor vid mynning med slitage samt invändigt
473354
2017-07-11