Vas Kåge

Vas Kåge
Vas Kåge
Vas Kåge
Vas Kåge
Vas Kåge
Vas Kåge
Vas Kåge
Vas Kåge

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM KÅGE, vas, Gustavsberg, Argenta, grön glasyr, målad floral silverdekor, signerad HANDDREJAD ARGENTA GUSTAVSBERG KÅGE 1044, höjd 20 cm

Silverdekor vid mynning med slitage samt invändigt

473354

2017-07-11