Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad, folklivscen från Sydeuropa, 1900-talets mitt, olja på duk, ca 49 x 60 cm.

473355

2017-07-11