Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad, folklivscen från Sydeuropa, 1900-talets mitt, olja på duk, ca 49 x 60 cm.
473355
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här