Spegel sent 1800-tal

Spegel sent 1800-tal
Spegel sent 1800-tal
Spegel sent 1800-tal
Spegel sent 1800-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SPEGEL, rokokostil, sent 1800-tal, bronserad ram med detaljer i pastellage, träskuret krön med putto och festonger i pastellage, mått ca 285 x 102 cm

Slitage, skador

473365

2017-07-08