Thomas Theodor Heine blyertsteckningar

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THOMAS THEODOR HEINE (1867-1948): (2) Mansfigurer, signerade och daterade Th Th Heine 1896 resp 1895, blyerts, ca 27x20 resp 33x33 cm

Gulnader och marginalskador

473371

2017-07-11