Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
THOMAS THEODOR HEINE (1867-1948): (2) Mansfigurer, signerade och daterade Th Th Heine 1896 resp 1895, blyerts, ca 27x20 resp 33x33 cm
Gulnader och marginalskador
473371
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här