Sidobord design Arne Vodder

Sidobord design Arne Vodder
Sidobord design Arne Vodder
Sidobord design Arne Vodder
Sidobord design Arne Vodder
Sidobord design Arne Vodder
Sidobord design Arne Vodder
Sidobord design Arne Vodder
Sidobord design Arne Vodder
Sidobord design Arne Vodder
Sidobord design Arne Vodder

Såld för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

ARNE VODDER, byrå, för NC møbler, Odense, Danmark 1960-tal, teak, etikettmärkt, höjd ca 54, 80x32 cm

Bruksslitage, märken på skiva

473372

2017-07-11