Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
ARNE VODDER, byrå, för NC møbler, Odense, Danmark 1960-tal, teak, etikettmärkt, höjd ca 54, 80x32 cm
Bruksslitage, märken på skiva
473372
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här