Sidobord design Arne Vodder

Sidobord  design Arne Vodder
Sidobord  design Arne Vodder
Sidobord  design Arne Vodder
Sidobord  design Arne Vodder
Sidobord  design Arne Vodder
Sidobord  design Arne Vodder
Sidobord  design Arne Vodder
Sidobord  design Arne Vodder

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ATELJÈ GLAS & TRÄ, tillskriven Arne Vodder, Hovmanstorp, byrå, teak, 1960-tal, bär spår av etikett, höjd ca 51, 60x30 cm

Bruksslitage

473373

2017-07-11