Börge Mogensen stolar

Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar
Börge Mogensen stolar

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 4 st, Karl Andersson, 1900-talets mitt, ek, varav en etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm

Klädsel o stoppning saknas, ytskador

473375

2017-07-11