Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÖRGE MOGENSEN, "Öresund", stolar, 4 st, Karl Andersson, 1900-talets mitt, ek, varav en etikettmärkt, sitthöjd ca 44 cm
Klädsel o stoppning saknas, ytskador
473375
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här