Dietrich Grunewald oljemålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DIETRICH GRUNEWALD (1900-tal): Skogsglänta, signerad Dietrich, blandteknik och olja på duk, ca 127x91 cm

473376

2017-07-11