Supkalk Johannes Lyberg

Supkalk Johannes Lyberg
Supkalk Johannes Lyberg
Supkalk Johannes Lyberg
Supkalk Johannes Lyberg
Supkalk Johannes Lyberg
Supkalk Johannes Lyberg
Supkalk Johannes Lyberg
Supkalk Johannes Lyberg
Supkalk Johannes Lyberg
Supkalk Johannes Lyberg

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPKALK, silver, Johannes Lyberg (-1788-1823) Ulricehamn, floral dekor, invändigt med spår av förgyllning, höjd ca 13 cm, vikt ca 41 g

Smärre bucklor, botten med personnummermärkning

473377

2017-07-11