Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUPKALK, silver, Johannes Lyberg (-1788-1823) Ulricehamn, floral dekor, invändigt med spår av förgyllning, höjd ca 13 cm, vikt ca 41 g
Smärre bucklor, botten med personnummermärkning
473377
2017-07-11
Gör en kostnadsfri värdering här