Diverse silver
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÄGARE, VASER, ETUIER, LJUSSTAKE, GRÄDDSNIPA, SKÅLAR, mm, 26 dlr, silver, 1900-tal, högsta höjd 19 cm, vikt exkl. vas och ljusstake med fylld fot ca 1369 g
Bucklor, gravyr, skador, slitage
473389
2017-07-11