Diverse silver

Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver
Diverse silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÄGARE, VASER, ETUIER, LJUSSTAKE, GRÄDDSNIPA, SKÅLAR, mm, 26 dlr, silver, 1900-tal, högsta höjd 19 cm, vikt exkl. vas och ljusstake med fylld fot ca 1369 g

Bucklor, gravyr, skador, slitage

473389

2017-07-11