Bokhyllor Tema Ikea 1950-tal
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BOKHYLLOR, "Tema", formgivna av Gillis Lundgren för Ikea. 1950-tal, gavlar samt dekor i svartlackerat trä, teakfanerade hyllor, skåp/hurts och skrivskiva, mässingsdetaljer, höjd ca 170, bredd 100+80+100 cm, djup 35 cm.
Bruksslitage, ojämnt blekt, märken/repor
473393
2017-07-11