Bokhyllor Tema Ikea 1950-tal

Bokhyllor Tema  Ikea 1950-tal
Bokhyllor Tema  Ikea 1950-tal
Bokhyllor Tema  Ikea 1950-tal
Bokhyllor Tema  Ikea 1950-tal
Bokhyllor Tema  Ikea 1950-tal
Bokhyllor Tema  Ikea 1950-tal
Bokhyllor Tema  Ikea 1950-tal
Bokhyllor Tema  Ikea 1950-tal
Bokhyllor Tema  Ikea 1950-tal
Bokhyllor Tema  Ikea 1950-tal

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKHYLLOR, "Tema", formgivna av Gillis Lundgren för Ikea. 1950-tal, gavlar samt dekor i svartlackerat trä, teakfanerade hyllor, skåp/hurts och skrivskiva, mässingsdetaljer, höjd ca 170, bredd 100+80+100 cm, djup 35 cm.

Bruksslitage, ojämnt blekt, märken/repor

473393

2017-07-11